Workon szansą na nowy start w życiu

WorkOn to szansa dla osób niepełnosprawnych na zdobycie pracy, która spełni ich wymagania. Firma rekrutacyjna współpracuje z wieloma ściśle wyselekcjonowanymi podmiotami, które są liderami na rynku lokalnym w propagowaniu idei zatrudnia osób z niepełnosprawnością. 

Współpraca kandydata z agencją rozpoczyna się od szczegółowej rozmowy, która pomaga określić mocne strony potencjalnego pracownika, jak również jego predyspozycje i talenty. Bogata oferta WorkOn pozwala na precyzyjny dobór oferty pracy do konkretnej osoby. Brane są pod uwagę nie tylko umiejętności i doświadczenie kandydata, lecz przede wszystkim rodzaj niepełnosprawności, który jest kluczowa w doborze odpowiedniej propozycji zatrudnienia. Agencja dba o dobry kontakt z kandydatami, którzy na każdym etapie rekrutacji mogą liczyć na pomoc wyspecjalizowanej kadry. 
Firma WorkOn tworzona jest od wielu lat przez osoby: Agatą Krasicką i Magdalenę Napierałę, które osobiście dbają o przebieg rekrutacji. Od samego początku do końca rekrutacji, zapewniają szybkość i skuteczność jej przebiegu. Nie można zapomnieć, że osoby niepełnosprawne mogą w sposób profesjonalny świadczyć w pełni wartościową pracę, na równi z pełnosprawnymi pracownikami.
Agencja gwarantuje, że zaproponuje Państwu satysfakcjonującą ofertę pracy. Dziennikarz, handlowiec, programista, stróż, czy pomocnik kucharza – to tylko nieliczne z aktualnych propozycji zatrudnienia. Zgłaszając się do WorkOn możesz być pewny, że znajdziesz odpowiednią pracę dla siebie!
Sprawdź sam na: www.workon.net.pl