Palmiarnia i MTP – dekorowanie choinek

Palmiarnia Poznańska i targi zapraszają do wspólnego dekorowania choinek – przyozdabianie świątecznego drzewka przed palmiarnią startuje w piątek, 4 grudnia, na MTP – niecały tydzień później.

Palmiarnia Poznańska i Międzynarodowe Targi zapraszają do udziału w dwóch wydarzeniach świątecznych – „Udekoruj choinkę przed palmiarnią” i “Targowa Choinka”.
– Akcja polega na strojeniu choinki ustawionej przy wejściu głównym do Palmiarni wykonanymi wcześniej ozdobami – tłumaczą osoby związane z palmiarnią. Po sąsiedzku, ale w innym terminie do wspólnego przyozdabiania zachęca MTP:
– Rozświetlona choinka przed MTP to już poznańska tradycja. Podobnie będzie i w tym roku – opowiadają przedstawiciele targów. – Z tej okazji przygotowaliśmy koncert kolęd, gry i konkursy, a pierwsze 100 osób z własnoręcznie wykonanym łańcuchem choinkowym otrzyma od nas prezent – niespodziankę!

Uroczyste rozpoczęcie akcji przed palmiarnią to piątek, 4 grudnia, o godz. 14. MTP zaprasza niespełna tydzień później, w czwartek 10 grudnia od godz. 17 – wielka iluminacja choinki startuje godzinę później.