Tango Szeląga po raz ostatni. Jutro koniec muzyczno-tanecznego cyklu

To już ostatnia okazja, by skorzystać z cyklu sześciu spotkań taneczno-muzycznych. Pierwsze odbyło się 14 lipca, a każde kolejne cieszyło się coraz większym zainteresowaniem. Co ciekawe i ważne, wydarzenie przyciąga ludzi w różnym wieku, dzięki czemu daje możliwość nie tylko integracji społecznej, ale i budowania więzi międzypokoleniowych w społeczności lokalnej. Podczas Tanga Szeląga można nie […]

To już ostatnia okazja, by skorzystać z cyklu sześciu spotkań taneczno-muzycznych. Pierwsze odbyło się 14 lipca, a każde kolejne cieszyło się coraz większym zainteresowaniem. Co ciekawe i ważne, wydarzenie przyciąga ludzi w różnym wieku, dzięki czemu daje możliwość nie tylko integracji społecznej, ale i budowania więzi międzypokoleniowych w społeczności lokalnej.

Podczas Tanga Szeląga można nie tylko potańczyć, ale i zrelaksować się i porozmawiać. Czas umila muzyka rozrywkowa od lat 50. do współczesności. Światowe klasyki i hity z pewnością połączą pokolenia.

Wydarzenie rozpocznie się w sobotę o godzinie 17:00 w Ogrodzie Szeląg przy ul. Ugory.

Cykl realizowany jest w ramach programu Centrum Inicjatyw Lokalnych Ogród Szeląg z dofinansowaniem z budżetu Miasta Poznania.