W sobotę pierwszy koncert w ramach tegorocznej edycji cyklu #NaFalach

Cykl #NaFalach powraca nad poznańskie jeziora. Pierwszy koncert już jutro, a na scenie przed poznańską publicznością zaprezentuje się Natalia Nykiel.

#Na Falach to cykl letnich koncertów odbywających się nad poznańskimi jeziorami – strzeszyńskim i maltańskim. Wydarzenia koordynowane są przez Poznańskie Ośrodki Sportu i Rekreacji, a finansowane z budżetu miejskiego. Wstęp na wszystkie koncerty jest bezpłatny, a mieszkańcy chętnie korzystają z możliwości spędzenia czasu na świeżym powietrzu przy muzyce.

Imprezy potrwają przez całe letnie wakacje. Najbliższy koncert już jutro, 29 czerwca. Na scenie na plaży miejskiej w Strzeszynku wystąpi Natalia Nykiel wraz z zespołem. To jedna z najpopularniejszych polskich piosenkarek młodego pokolenia, która na swoim koncie ma szereg nagród i wyróżnień.

Początek koncertu zaplanowano na godzinę 20:00.

Podczas cyklu w kolejnych tygodniach nad jeziorem strzeszyńskim zagrają również Mrozu, Happysad, Coma, Luxtorpeda, Arka Noego i Kowczeg Noja (w ramach Luxfest) oraz Kamil Bednarek. Z kolei nad Maltą wystąpią Natalia Przybysz, Daria Zawiałow, Łona, Webber&The Pimps, Rasmentalism, Rebeka Rosalie oraz KAMP! Bokka.