Rowerzysta doprowadził do zderzenia z samochodem i uciekł. Szuka go policja

Jak informuje policja, do zdarzenia doszło 13 sierpnia, około godziny 20:20 na skrzyżowaniu ul. Hetmańskiej i 28 Czerwca 1956 roku w Poznaniu. Z ustaleń śledczych wynika, że mężczyzna poruszający się rowerem marki X-zite przejechał przez ulicę na czerwonym świetle i doprowadził do zderzenia z pojazdem marki Honda Civic. Sprawca porzucił rower i oddalił się z […]

Jak informuje policja, do zdarzenia doszło 13 sierpnia, około godziny 20:20 na skrzyżowaniu ul. Hetmańskiej i 28 Czerwca 1956 roku w Poznaniu. Z ustaleń śledczych wynika, że mężczyzna poruszający się rowerem marki X-zite przejechał przez ulicę na czerwonym świetle i doprowadził do zderzenia z pojazdem marki Honda Civic.

Sprawca porzucił rower i oddalił się z miejsca zdarzenia.

Kamery monitoringu zarejestrowały wizerunek mężczyzny, który zdaniem funkcjonariuszy może mieć związek z tym zdarzeniem.

Osoby, które go rozpoznają lub posiadając informacje na temat zdarzenia proszone są o kontakt z funkcjonariuszami Komisariatu Policji Poznań Wilda. Można zgłaszać się osobiście w siedzibie jednostki przy ul. Taborowej 22 w Poznaniu lub telefonicznie pod całodobowymi numerami telefonu 61 841 25 11 lub 112.