W niedzielę początek kolejnego etapu remontu wiaduktu nad ul. Niestachowską

W niedzielę, 12 lipca, rozpocznie się kolejny etap remontu wiaduktu nad ul. Niestachowską. Spowoduje to zmiany w organizacji ruchu.

Zarówno na ul. NIestachowskiej jak i Żeromskiego nie będzie można korzystać z pojedynczych pasów na wprost, czyli drugich od lewej strony. Z kolei na ul. św. Wawrzyńca wyłączony z ruchu będzie środkowy pas do skrętu w lewo.

Utrzymane zostaną dwa pasy do skrętu w prawo z ul. Niestachowskiej w ul. św. Wawrzyńca, a także obecne ograniczenia prędkości. Nadal nie będzie możliwości skrętu w lewo z ul. Żeromskiego w ul. św. Wawrzyńca.

Jednocześnie ZDM informuje, że w związku ze zwiększonym natężeniem ruchu na wlocie z ul. Wojska Polskiego w ul. Niestachowską wydłużony został lewy pas na łącznicy zjazdowej z wiaduktu. W celu poprawy przepustowości na dojeździe do ul. Niestachowskiej pojawiło się nowe żółte oznakowanie poziome i nowe tablice kierujące.

Prace w ramach drugiego etapu remontu wiaduktu mają potrwać do 23 lipca.

_____

Uprzejmie informujemy, że z uwagi na trwającą ciszę wyborczą, wszelkie komentarze uznane za agitację polityczną będą usuwane z portalu. Cisza wyborcza potrwa do godziny 21:00, 12 lipca 2020 roku, jednak może być przedłużona przez uprawnione do tego organy.