Kradzież artykułów tytoniowych i alkoholowych – policja poszukuje mężczyzny z nagrań monitoringu

Policjanci z Komisariatu Policji Poznań – Wilda prowadzą postępowanie w sprawie kradzieży artykułów tytoniowych i alkoholowych ze sklepu. Związek z tym przestępstwem może mieć osoba zarejestrowana na nagraniach z monitoringu. Wszystkie osoby, które rozpoznają mężczyznę ze zdjęć proszone są o kontakt z policjantami.

Funkcjonariusze Policji z Komisariatu Policji Poznań – Wilda prowadzą sprawę kradzieży towaru w postaci artykułów tytoniowych i alkoholowych na łączną kwotę kilku tysięcy złotych.

Do zdarzenia doszło 12 listopada br. w godzinach 6:15 – 12:15 w sklepie ogólnospożywczym przy ul. Hetmańskiej w Poznaniu. Związek z tą sprawą może mieć osoba zarejestrowana na nagraniu z monitoringu, której wizerunek prezentujemy na zdjęciach. 

Wszystkie osoby, które rozpoznają mężczyznę ze zdjęcia proszone są o kontakt z policjantami z Komisariatu Policji Poznań Wilda pod numerem tel. 47 77 125-11 lub 12, 47 77 125-47 lub 112 – czynym całą dobę lub  mailowo na adres: dyzurny.poznan-wilda@po.policja.gov.pl.