“Hej Poznań” Świętuje Walentynki

W najnowszym, walentynkowym wydaniu programu “Hej Poznań”, widzowie mieli okazję zanurzyć się w różnorodnym świecie lokalnych przedsiębiorstw i kultury, z akcentem na miłość i dbałość o bliskich. Program, prowadzony przez Huberta Włodawca, zaprezentował mieszkańcom Poznania i okolic wyjątkowe historie i oferty, idealne na walentynkowy czas.

Jubilerski biznes rodzinny firmy Chart, reprezentowany w programie, uchylił rąbka tajemnicy procesu tworzenia biżuterii, od obróbki po wybór kamieni. Specjalną uwagę poświęcono biżuterii myśliwskiej, podkreślając jej unikatowy charakter i znaczenie dla miłośników tradycji łowieckich. To segment, który łączy w sobie pasję do przyrody z wyrafinowanym rzemiosłem.

Robert Chwiłka, dyrektor ds. sprzedaży i marketingu w Ośrodku Rehabilitacji Neurologicznej i Senioralnej Neuroport, przedstawił zalety nowoczesnych metod terapii oferowanych przez ośrodek. Z wykorzystaniem innowacyjnego sprzętu i indywidualnego podejścia do pacjenta, Neuroport wyróżnia się na tle innych placówek, oferując skuteczną rehabilitację i wsparcie dla osób w różnym wieku.

Dr Ewa Leszczyńska, kierownik Muzeum Pałacu w Rogalinie, zaprosiła do spędzenia ferii zimowych w sposób kreatywny i edukacyjny. Pałac w Rogalinie przygotował specjalne atrakcje dla najmłodszych i ich rodziców, promując kulturę i historię regionu jako inspirację do rodzinnego spędzania czasu.

Sławomira Greg, właścicielka salonu bielizny Sława, podkreśliła znaczenie dobrze dobranej bielizny dla komfortu i samopoczucia każdej kobiety. W programie poruszono temat jakości, kroju oraz tego, jak odpowiedni wybór może wpłynąć na codzienne życie.

Na koniec, Łukasz Heneczkowski, właściciel nowej siłowni w Starym Browarze, zachęcił mieszkańców do skorzystania z bogatej oferty klubu fitness, który oprócz tradycyjnych zajęć oferuje bezpłatne konsultacje z trenerem, dostęp do aplikacji mobilnej z planami treningowymi oraz platformę VOD z zajęciami online. To propozycja dla tych, którzy cenią sobie zdrowy tryb życia i poszukują elastycznych rozwiązań dostosowanych do indywidualnych potrzeb.

Program “Hej Poznań” w swoim walentynkowym wydaniu pokazał, że miłość może mieć wiele twarzy – od zamiłowania do tradycji, poprzez dbałość o zdrowie i dobre samopoczucie, aż po kulturowe i sportowe aktywności. To wyjątkowe spojrzenie na lokalne przedsiębiorstwa i instytucje, które każdego dnia tworzą serce Poznania.