“Hej Poznań” – Nie Przegap Najciekawszych Wydarzeń!

Już od 8:30 rano, na platformie codziennypoznan.pl, startuje wyjątkowe wydanie programu “Hej Poznań”

Program rozpocznie się o godzinie 8:40 od zapowiedzi nadchodzącego wernisażu oraz ogłoszenia wyników pierwszej edycji Poznańskiej Nagrody Fotograficznej. To nowa inicjatywa mająca na celu promocję fotografii dokumentalnej i prasowej w Polsce. O szczegółach wydarzenia, które odbędzie się 26 kwietnia w Starym Browarze, opowie Marta Kabsch, PR Manager Starego Browaru.

O 9:40 naszym gościem będzie Olga Sokal, która przedstawi program 21. edycji festiwalu Millennium Docs Against Gravity – największego festiwalu filmów dokumentalnych w Polsce, który rozpocznie się 10 maja.

Następnie, Joanna Sobocińska porozmawia z Agnieszką Jaworską, właścicielką Bezy Cukierni Beżowej. Agnieszka opowie o swojej pasji do cukiernictwa, drodze do spełnienia marzenia oraz o różnorodności i historii ciasta, jakim jest beza.

Nie zabraknie również miejsca na poważniejsze tematy. Eryk Matuszkiewicz, specjalista toksykologii klinicznej i chorób wewnętrznych, opowie o połączeniu nauki i pasji oraz zagrożeniach toksykologicznych, z jakimi możemy się spotkać na co dzień.

Dzień zakończy rozmowa z Adamem Trybuszem, prezesem Andersii, który podzieli się wspomnieniami związanimi z pierwszą inwestycją Andersii oraz planami na przyszłość.

Zakończenie programu przewidziane jest na rozmowę z Aną Brodziak, joginką i coachem, która przedstawi swój projekt “Karty Słońca” łączący fotografię z rozwojem duchowym.

Dołącz do nas i czerp inspiracje z pasjonujących rozmów i wyjątkowych gości. “Hej Poznań” to doskonała okazja, aby zacząć tydzień od dawki inspirujących historii i ciekawostek. Zapraszamy!