Premiera programu ‘Hej Poznań’ – zobacz Poznań z innej perspektywy!

Już w najbliższy poniedziałek, o godzinie 8:30, na antenie codziennypoznan.pl zadebiutuje nowy odcinek “Hej Poznań”, który zaprasza widzów na emocjonującą podróż po kulturalnych i społecznych aspektach życia w Poznaniu. Program, prowadzony przez doświadczoną dziennikarkę Joannę Sobocińską, obiecuje być oknem na świat lokalnych wydarzeń, ludzi i ich pasji.

Pierwsze wydanie programu zaoferuje bogaty wachlarz tematów i rozmów z interesującymi gośćmi, którzy odmienią poniedziałkowy poranek swoimi opowieściami. Joanna Sobocińska porozmawia między innymi z Katarzyną Grabowską z Muzeum Narodowego w Poznaniu. W rozmowie przybliżą szczegóły nadchodzącej Nocy Muzeów i zdradzą, jakie atrakcje czekają na odwiedzających 18 maja.

Kolejnym gościem będzie Jarosław Lymański, reprezentujący Cyrk na Wodzie Imperial Show, który opowie o nadchodzącym programie “The Lord of the Lightnings” – spektaklu łączącym akrobatykę z magią wody. Widzowie dowiedzą się, co kryje za kulisami tego niezwykłego przedstawienia.

Nie zabraknie również rozmowy z Krzysztofem Deszczyńskim ze Stowarzyszenia Zostań Gwiazdą Kabaretu, który zaprosi na wyjątkowe wieczory kabaretowe w Poznaniu. Szymon Domagała z Paralotnie Poznań przybliży zaś tajniki latania na paralotniach, odpowiadając na pytania dotyczące bezpieczeństwa i przygód, które można przeżyć podczas lotu.

Program “Hej Poznań” to nie tylko rozmowy z gośćmi. Dziennikarz Piotr Szulc przeprowadzi wywiad z Dominiką Dobrosielską, wschodzącą gwiazdą polskiej sceny muzycznej, a Tomasz Różycki, trener KS Waterpolo Poznań, opowie o osiągnięciach poznańskich waterpolistów.

Na koniec Joanna Sobocińska porozmawia z Darią Kuttene, założycielką Petit Paris, która opowie o inspiracjach płynących z Paryża oraz o tym, jak miłość zmieniła jej życie i biznes.

Nie przegapcie premiery “Hej Poznań” – programu, który pokaże Wam Poznań od zupełnie nowej strony, pełnej inspiracji, pasji i niezwykłych ludzi. Zapraszamy przed telewizory w poniedziałek o 8:30!