Zacznij nowy tydzień z Hej Poznań!

Zapraszamy serdecznie na najbliższy odcinek programu “Hej Poznań” na antenie portalu codziennypoznan.pl! Program odbędzie się na żywo w poniedziałek o godzinie 8:30 ze studia w Starym Browarze. Czekają na Was fascynujące rozmowy z wyjątkowymi gośćmi.

W tym odcinku:

Mirosława Wysiadły, właścicielka Waldi Zakładów Mięsnych Porozmawiamy o tym, w czym tkwi sekret niepowtarzalnego smaku, jakości i różnorodności produktów, które zostały dostrzeżone i odznaczone na polskim rynku.

Antonina Ganowicz-Hoser, Marketing Manager Galerii Pestka Opowie o specjalnym wydarzeniu przygotowanym przez galerię z okazji Dnia Dziecka i Dnia Mamy.

Dorota Raczkiewicz, szefowa Drużyny Szpiku oraz Iwona Hossa, sopranistka i inicjatorka koncertu Sounds of Hope Opowiedzą o niezwykłym koncercie Sounds of Hope, który nie tylko zachwyci piękną muzyką w mistrzowskim wydaniu, ale także wesprze chorych onkologicznie.

Magdalena Janicka i Agnieszka Szmigiel z Przedszkola Małe Cuda Podzielą się wiedzą na temat edukacji przedszkolnej, adaptacji dzieci do przedszkola oraz dlaczego warto wybrać Przedszkole Małe Cuda.

Rafał Szczechowiak, kierownik salonu oraz Ula Łaszyńska, PR Director z Volvo Firma Karlik Przedstawią nowy model Volvo EX90, omówią korzyści z inwestowania w pojazdy elektryczne oraz przyszłość elektromobilności w motoryzacji.

Nie przegapcie tego wyjątkowego programu pełnego inspirujących historii i wartościowych informacji! Do zobaczenia w poniedziałek o 8:30 na żywo na codziennypoznan.pl!