“Hej Poznań” na żywo w poniedziałek o 8:30

Już w najbliższy poniedziałek o godzinie 8:30 zapraszamy do oglądania programu “Hej Poznań” nadawanego na żywo! Joanna Sobocińska, nasza utalentowana dziennikarka, przygotowała dla Was niezwykle interesujące rozmowy z wyjątkowymi gośćmi. Oto, co czeka na Was w najbliższym odcinku:

Katarzyna Sakowska i Tomasz Płaczek – Sport Drive, członkowie Automobilklubu Wielkopolski

Automobilklub Wielkopolski zaprasza na dni otwarte Toru Poznań. To wyjątkowa okazja, by spotkać się z kierowcami wyścigowymi, wziąć udział w przejażdżkach topowymi modelami samochodów w ramach race taxi, a nawet samemu wjechać na tor. O wszystkich atrakcjach i szczegółach wydarzenia opowiedzą nam Katarzyna Sakowska i Tomasz Płaczek.

Piotr Kończal – Cały Poznań Ukulele

Od ośmiu lat Cały Poznań Ukulele zmienia nasze miasto w centrum muzyki ukulele. Przed nami dni pełne koncertów, spotkań i warsztatów. Piotr Kończal przybliży nam, co czeka uczestników tego niezwykłego wydarzenia i dlaczego warto wziąć w nim udział.

Agata Kołacz – rzeczniczka Enter Enea Festival oraz Katarzyna Jankowiak-Gumna – kuratorka Poznań Visual Park

Enter Enea Festival, kultowe święto muzyki, powraca na strzeszyńskie plaże. Leszek Możdżer, jego mentor i patron, gwarantuje wyjątkowe połączenie atmosfery plenerowej imprezy z wirtuozerią jazzu. Agata Kołacz i Katarzyna Jankowiak-Gumna opowiedzą o tegorocznych atrakcjach oraz o Poznań Visual Park, który doda festiwalowi artystycznego wymiaru.

Sławomir Wrembel – prezes zarządu Stowarzyszenia na Rzecz Osób Niepełnosprawnych „Otwarte Drzwi”

Stowarzyszenie „Otwarte Drzwi” wspiera rodziny i dzieci niepełnosprawne od najwcześniejszych chwil życia. Niedawno otworzyli swoją nową siedzibę przy ulicy Strzeleckiej 11, gdzie właśnie przygotowują pierwszą wystawę poświęconą Gotthilfowi Bergerowi, fundatorowi budynku dawnej Szkoły Realnej. Sławomir Wrembel opowie o misji stowarzyszenia oraz o znaczeniu dziedzictwa Bergera dla Poznania.

Serdecznie zapraszamy do oglądania! Program “Hej Poznań” to gwarancja ciekawych rozmów i najświeższych informacji z naszego miasta. Do zobaczenia w poniedziałek o 8:30!