Hej Poznań na żywo od 8:30

Już w najbliższy poniedziałek o godzinie 8:30 zadebiutuje nowy program na żywo “Hej Poznań”. Prowadząca Joanna Sobocińska powita gości i poprowadzi z nimi interesujące wywiady. W pierwszym odcinku wystąpią Dagmara Świerkowska, Joanna Jagielska oraz Mateusz Cholewa, którzy opowiedzą o swoich pasjach i wydarzeniach w Poznaniu.

Goście odcinka “Hej Poznań”

Dagmara Świerkowska – Prezeska Fundacji KulturAkcja

Dagmara Świerkowska, prezeska Fundacji KulturAkcja, będzie opowiadać o ósmym mistrzostwach slamu poetyckiego, które właśnie rozpoczynają się w Poznaniu. Slam poetycki to publiczna rywalizacja poetów-performerów, najczęściej amatorów, która cieszy się dużym zainteresowaniem wśród mieszkańców miasta. To wydarzenie jest nie tylko okazją do zaprezentowania swoich umiejętności, ale także do integracji środowiska artystycznego.

Joanna Jagielska – Homeo Harmony

Joanna Jagielska przedstawi ideę Homeo Harmony, niezwykłego miejsca, gdzie dba się o zdrowie w sposób holistyczny. W Homeo Harmony aktywność fizyczna, zbilansowane żywienie, masaże i terapie ciała łączą się ze wsparciem emocjonalnym. Jagielska opowie, dlaczego tak ważne jest dbanie o te wszystkie sektory jednocześnie oraz jak żyć długo i szczęśliwie, uwzględniając wszystkie aspekty zdrowia.

Mateusz Cholewa – Biuro Prasowe Pyrkonu

Mateusz Cholewa z Biura Prasowego Pyrkonu przybliży widzom najważniejsze atrakcje nadchodzącej edycji tego popularnego festiwalu fantastyki, który odbędzie się od 14 do 16 czerwca na terenach Międzynarodowych Targów Poznańskich (MTP). Pyrkon co roku przyciąga tysiące fanów z całego kraju, oferując bogaty program pełen spotkań z autorami, prelekcji, warsztatów i pokazów.

Zapraszamy do oglądania

Hej Poznań” to nowy program, który ma na celu przybliżyć mieszkańcom Poznania i okolic ciekawe inicjatywy, wydarzenia oraz inspirujące osoby. Nie przegapcie premiery w poniedziałek o godzinie 8:30! Program będzie nadawany na żywo, co zapewni dynamiczny i autentyczny przekaz, a Joanna Sobocińska zadba o to, aby każda rozmowa była interesująca i pełna wartościowych informacji.