“Obroń nasze wakacje” – Stowarzyszenie Na Tak ma pomysł na prezent dla komisji egzaminacyjnych podczas obron na uczelniach

Trwa sezon obron prac dyplomowych na uczelniach. Studenci stają nie tylko przed wyzwaniem, ale i przed… komisją egzaminacyjną, która zwykle dostaje prezent lub kwiatka po ogłoszeniu wyników. Stowarzyszenie Na Tak proponuje zamienić bukiet na działanie, które pomoże jego podopiecznym w ramach akcji „Obroń nasze wakacje”.

Stowarzyszenie Na Tak zachęca, by zamiast kupować kwiatki lub prezent dla egzaminatorów, wpłacić datek na rzecz Stowarzyszenia. W zamian można otrzymać upominek – vouchery do Dobrej Kawiarni, mydła z Takiej Mydlarni czy ceramiczne rękodzieła autorstwa uczestników Warsztatu Terapii Zajęciowej dla komisji egzaminacyjnej.

Darowizny zostaną przeznaczone na organizację wakacyjnych turnusów rehabilitacyjnych dla osób z niepełnosprawnością intelektualną.

Akcja, podobnie jak zbieranie funduszy na wyjazdy wakacyjne trwa cały rok, dlatego mogą do niej dołączyć także osoby, które obrony prac mają np. We wrześniu, październiku czy lutym.

Darowiznę należy wpłacić na konto:

BZ WBK 06 1090 1737 0000 0001 0170 8581
tytułem: obroń nasze wakacje

Następnie, należy przesłać potwierdzenie przelewu na adres m.wisniewska@natak.pl i odebrać upominek w ustalonym z przedstawicielem Stowarzyszenia miejscu.