Samolotem na spaghetti do Bolonii

Wielbiciele spaghetti bolognese i innych specjałów włoskiej kuchni będą mogli wybrać się na ulubione dania z Poznania do Bolonii. Zabierze ich tam Ryanair, i to już w kwietniu.


To nowe połączenie z Poznania zaproponowane przez tę niskokosztową linię. Tym razem dzięki Ryanair będzie można polecieć do Bolonii (BLQ), miasta położonego w północnej części Włoch i słynącego z doskonałego sosu do spaghetti, zwanego zresztą sosem bolońskim…

 

Rejsy odbywać się będą dwa razy w tygodniu – w środy i niedziele. Zaplanowano następujący rozkład lotów: wylot z Bolonii o godzinie 6.40, przylot do Poznania o godzinie 8.40. Wylot z Poznania o godzinie 9.05, przylot do Bolonii o godzinie 11.05.

 

Pierwszy samolot wyruszy do Bolonii 4 kwietnia tego roku, a rezerwacji biletów będzie można dokonać na stronie przewoźnika: www.ryanair.com.

 

To dziesiąte już miasto – po Barcelonie, Bristolu, Edynburgu, Liverpoolu, Londynie, Madrycie, Mediolanie, Oslo i Rzymie – do którego można polecieć z Poznania z linią Ryanair. W marcu dojdzie kolejny kierunek: od 26 marca ze stolicy Wielkopolski będzie można polecieć bezpośrednio do Palma de Mallorca.