Jak odświeżyć polskie firmy?

To tytuł debaty, na którą zaprasza Wielkopolskie Studenckie Forum Business Centre Club. Spotkanie inauguruje jubileuszową, X edycję Festiwalu Biznesu BOSS 2013.

Uczestnicy debaty podzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem na temat udziału młodych ludzi w zarządach polskich firm i na stanowiskach kierowniczych, czego muszą się nauczyć, żeby lepiej spełniać wymagania rynku i pracodawców? Czy młodzi są szansą na zwiększenie potencjału firmy i czego mogą nauczyć się od doświadczonych osób, które z sukcesem poruszają się na polskim rynku? Czego oni sami mogą nauczyć się od młodych? Czy trudno jest młodym osobom wejść w środowisko starszych, doświadczonych zawodowo pracowników? Czy młodzi mają odpowiednią wiedzę, żeby zajmować wyższe stanowiska?

Spotkanie poprowadzi dr Krzysztof Gołata z UEP – współtwórca i wieloletni redaktor działu ekonomicznego tygodnika WPROST, redaktor naczelny miesięcznika Businessman Magazine, redaktor naczelny Telewizji Biznes.

W debacie wezmą udział między innymi Adam Trybusz, Kanclerz Wielkopolskiej Loży BCC i prezes spółki Andersia Property oraz Piotr Nagalski, dyrektor marketingu Hochland Polska Sp. z o.o. Debata  odbędzie się w sali 111A UEP w poniedziałek, 15 kwietnia o godz. 13.15.