Acid Drinkers: rock’n’roll nie potrzebuje wymówek!

Zgodnie ze starą, kwaśną tradycją jesień koncertami Acid Drinkers stoi! Rock’n’roll wymówek nie potrzebuje, więc… jak Polska długa i szeroka smarujcie gardła na kolejną dawkę metalu sygnowaną przez Titusa, Popcorna, Ślimaka i Jankiela!

Koncert poznański zapowiada się szczególnie, gdyż poprzedzi go występ zespołu Gomor, w którym występuje gitarzysta Acid Drinkers – Popcorn. Uczta muzyczna zapowiada się wybornie.

„Black is my colour” to hasło przewodnie tegorocznej trasy koncertowej i plakatów pod takim szyldem wypatrujcie w swoich miastach! Zabawa rozpoczyna się w Gdyni a kończy w Lublinie.  W zeszłym roku Acid Drinkers wydali album „La Part Du Diable”, który promowali na kilkudziesięciu koncertach dla tysięcy fanów. Ci jednak nigdy nie mają dość, dlatego tej jesieni i zimy szykuje się powtórka z rozrywki.  Jako, że Kwas winem jest… im starszym tym jego smak lepszy i mocniejszy!

Acid Drinkers to jeden z najbardziej znanych i popularnych zespołów rock’n’rollowych w Polsce. Na swoim koncie mają już 16 płyt, niezliczoną ilość koncertów i zagorzałych fanów od morza po Tatry. Nieustannie tną metal i krzeszą iskry już od prawie 25 lat, kiedy to zespół, jak legenda głosi, został założony… przy butelce taniego wina. Przed Państwem Kwasożłopy!

Szczegóły koncertu:
03.11.2013 – Poznań – Eskulap
Support: GOMOR (https://www.facebook.com/gomorpl)
Wejście: 18:00, początek: 19:00
Bilety: 40zł/ 45zł
Bilety do nabycia: www.go-ahead.pl, www.ebilet.pl, www.ticketpro.pl, www.eventim.pl oraz sklepy sieci Empik, Media Markt i Saturn, a także punkty stacjonarne w Poznaniu: CIM, Rock Long Luck

Oficjalna strona internetowa: www.acid-drinkers.com