Ruszył nowy sezon Poznańskiego Roweru Miejskiego!

Do dyspozycji rowerzystów będzie 88 stacji (w tym jedna sponsorska), czyli aż 913 rowerów. System regularnie jest rozbudowywany, co cieszy chętnie korzystających z niego poznaniaków. W tym sezonie, zostało oddanych do użytku 26 nowych stacji, a kolejne planowane są już w przyszłym roku. Poruszanie się po mieście rowerem jest nie tylko okazją do ruchu i […]

Do dyspozycji rowerzystów będzie 88 stacji (w tym jedna sponsorska), czyli aż 913 rowerów. System regularnie jest rozbudowywany, co cieszy chętnie korzystających z niego poznaniaków. W tym sezonie, zostało oddanych do użytku 26 nowych stacji, a kolejne planowane są już w przyszłym roku.

Poruszanie się po mieście rowerem jest nie tylko okazją do ruchu i dbania o środowisko, ale także pozwala zaoszczędzić pieniądze. Przejazdy trwające do 20 minut są darmowe (dla posiadaczy ważnego biletu okresowego na karcie PEKA – do 30 minut).

Rozbudowana sieć stacji pozwala na coraz więcej dogodnych przesiadek na transport publiczny – kolej i pojazdy komunikacji miejskiej.