Groźny wypadek w Kębłowie. Matka z córką w ciężkim stanie w szpitalu

Do wypadku doszło przed godziną 8 rano. Według wstępnych ustaleń policji, 27-letnia kierująca Seicento nie ustąpiła pierwszeństwa wyjeżdżając z drogi podporządkowanej, w wyniku czego doprowadziła do zderzenia z jadącym w kierunku Wrześni samochodem marki Audi. Oba pojazdy wylądowały w przydrożnym rowie. Na miejsce skierowano trzy zastępy straży pożarnej, pogotowie oraz policję. Podczas akcji ratunkowej, ruch […]

Do wypadku doszło przed godziną 8 rano. Według wstępnych ustaleń policji, 27-letnia kierująca Seicento nie ustąpiła pierwszeństwa wyjeżdżając z drogi podporządkowanej, w wyniku czego doprowadziła do zderzenia z jadącym w kierunku Wrześni samochodem marki Audi. Oba pojazdy wylądowały w przydrożnym rowie.

Na miejsce skierowano trzy zastępy straży pożarnej, pogotowie oraz policję. Podczas akcji ratunkowej, ruch odbywał się wahadłowo, a na czas lądowania helikoptera LPR został całkowicie wstrzymany.

W wyniku zdarzenia najbardziej ucierpiała 27-letnia kobieta kierująca Seicento, która w bardzo ciężkim stanie została przetransportowana helikopterem do szpitala w Poznaniu. Jej 9-letnia córka w stanie ciężkim trafiła do szpitala w Koninie, a 27-letni kierowca Audi do szpitala we Wrześni.