Eleni, Steczkowska, Antkowiak – koncert wigilijny na lotnisku Poznań – Ławica

Lotnisko, wraz z Pieluszyńska Sp. z o.o. autoryzowanym partnerem Renault i Dacia, po raz kolejny zaprasza do wspólnego słuchania i śpiewania podczas koncertu wigilijnego „Żłóbek w drodze”. W tym roku, na scenie wydarzenia pojawi się Eleni, która kolędować będzie z Chórem Dziecięcym Trzej Królowie z parafii pw. Objawienia Pańskiego w Poznaniu, a także Magda Steczkowska […]

Lotnisko, wraz z Pieluszyńska Sp. z o.o. autoryzowanym partnerem Renault i Dacia, po raz kolejny zaprasza do wspólnego słuchania i śpiewania podczas koncertu wigilijnego „Żłóbek w drodze”. W tym roku, na scenie wydarzenia pojawi się Eleni, która kolędować będzie z Chórem Dziecięcym Trzej Królowie z parafii pw. Objawienia Pańskiego w Poznaniu, a także Magda Steczkowska oraz Krzysztof Antkowiak.

Wydarzenie, w świątecznej atmosferze, odbędzie się 20 grudnia, od godziny 16:00, w hali check-in na poznańskim lotnisku Ławica. Na czas koncertu, parking przy lotnisku będzie bezpłatny.

Koncert został objęty patronatem portalu codziennypoznan.pl oraz Marszałka Województwa Wielkopolskiego, Marka Woźniaka. Swoją obecność zapowiedział Arcybiskup Metropolita Poznański Stanisław Gądecki.

Dla tych, którzy nie będą mogli pojawić się osobiście, będziemy na żywo transmitować całość na naszym portalu.