Mężczyzna otrzymał ciosy w twarz i upadł na ziemię, chwilę później przejechał po nim samochód. Policja publikuje nagranie i prosi o pomoc

Zdarzenie miało miejsce 28 października, około godziny 2:24 na ul. Krysiewicza. Całość zarejestrowały kamery monitoringu. Na nagraniu widać, jak mężczyzna podchodzi do innego mężczyzny i zadaje mu dwa ciosy pięścią w twarz. Poszkodowany upada na jezdnię, a sprawca oddala się. Chwilę później, leżącego na ziemi mężczyznę przejeżdża samochód. Poszkodowany 20-latek w ciężkim stanie trafił do […]

Zdarzenie miało miejsce 28 października, około godziny 2:24 na ul. Krysiewicza. Całość zarejestrowały kamery monitoringu.

Na nagraniu widać, jak mężczyzna podchodzi do innego mężczyzny i zadaje mu dwa ciosy pięścią w twarz. Poszkodowany upada na jezdnię, a sprawca oddala się. Chwilę później, leżącego na ziemi mężczyznę przejeżdża samochód.

Poszkodowany 20-latek w ciężkim stanie trafił do szpitala. Policja ustaliła kierowcę samochodu, który przejechał po mężczyźnie, jednak nadal nie udało się odnaleźć sprawcy pobicia.

Osoby, które posiadają jakiekolwiek informacje na temat zdarzenia lub rozpoznają mężczyznę z nagrania i zdjęć, proszone są o kontakt z funkcjonariuszami Wydziału Dochodzeniowo – Śledczego Komendy Miejskiej Policji w Poznaniu, osobiście od poniedziałku do piątku, w godzinach 8:00 -14:00 przy ul. Szylinga 2 w Poznaniu lub pod całodobowym numerem telefonu 61 841 56 12 lub numerem alarmowym 997.