“Zakonnica w przebraniu” w Teatrze Muzycznym w Poznaniu. Bezpłatne wejściówki dla seniorów

„Zakonnica w przebraniu” to jeden z najsłynniejszych musicali, który powstał na podstawie filmu z 1992 roku z Whoopi Goldberg w roli głównej. Spektakl wystawiany jest m.in. w Teatrze Muzycznym w Poznaniu, a w ramach cyklu „Senioralni. Poznań”, najstarsi mieszkańcy Poznania będą mogli go obejrzeć za darmo.

Film „Zakonnica w przebraniu” był wielokrotnie nagradzany, podobnie jak jego musicalowe oblicze. Spektakl trafił także na polską scenę, gdzie można go zobaczyć m.in. w Teatrze Muzycznym w Poznaniu.

W ramach cyklu „Senioralni. Poznań” seniorzy ze stolicy Wielkopolski mogą liczyć na darmowe wejściówki na musical, który odbędzie się 4 listopada o godzinie 13:00. Bezpłatne bilety przeznaczone są dla mieszkańców Poznania w wieku 60+. Przygotowano około 400 wejściówek, które można zdobyć na dwa sposoby.

Pierwszym z nich jest rezerwacja telefoniczna, która będzie możliwa od 24 października, od godziny 8:00. Należy do godziny 12:00 zadzwonić pod numer telefonu 517 068 827 podając swoje imię oraz wiek. Pracownik Centrum Inicjatyw Senioralnych poda numer, pod którym została dokonana rezerwacja – numer trzeba zapisać albo zapamiętać.

Zarezerwowane w ten sposób bilety będzie można odebrać w siedzibie Centrum Inicjatyw Senioralnych od godziny 12:00 tego samego dnia do 29 października do godziny 16:00.  W ten sposób rozdanych zostanie około 100 wejściówek.

Drugim sposobem jest tradycyjne odebranie biletów w siedzibie CIS, 24 października w godzinach 8:00-16:00.

Nieodebrane w terminie zarezerwowane wcześniej bilety będa ąprzekazane Miejskiej Radzie Seniorów

Jedna osoba będzie mogła otrzymać maksymalnie dwa bilety.