Rodzinna gra szlakiem Powstania Wielkopolskiego

Gra rozpocznie się pod Pomnikiem Powstańców Wielkopolskich. Każda z grup otrzyma kompas, mapę i zestaw zadań. Głównym celem jest doniesienia na miejsce zakończenia gry, czyli przy Odwachu, powstańczego sztandaru. O tym, jak przebiegać będzie trasa będzie można wyczytać z mapy. Uczestnicy będą musieli wykonać po drodze kilka zadań, które nawiązywać będą do postaci i wydarzeń […]

Gra rozpocznie się pod Pomnikiem Powstańców Wielkopolskich. Każda z grup otrzyma kompas, mapę i zestaw zadań. Głównym celem jest doniesienia na miejsce zakończenia gry, czyli przy Odwachu, powstańczego sztandaru.

O tym, jak przebiegać będzie trasa będzie można wyczytać z mapy. Uczestnicy będą musieli wykonać po drodze kilka zadań, które nawiązywać będą do postaci i wydarzeń związanych z Powstaniem Wielkopolskim.

Po zakończeniu gry chętni będą mogli zwiedzić ekspozycję Muzeum Powstania Wielkopolskiego.

Gra odbędzie się w niedzielę, 4 listopada, między godzinami 12:00 a 13:00. Udział jest bezpłatny, ale obowiązują zapisy, które przyjmowane są do 2 listopada pod adresem mailowym fundacja.kreaktywator@wp.pl lub telefonicznie pod numerem 605 616 612. Liczba miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.