Koncert Noworoczny dla seniorów. Dzisiaj rusza rezerwacja bezpłatnych wejściówek

Już dzisiaj w godzinach popołudniowych rozpocznie się rezerwacja wejściówek na Koncert Noworoczny dla seniorów i seniorek w Poznaniu. Największe przeboje operetkowe rozbrzmiewać będą w Centrum Kongresowo-Dydaktycznym Uniwersytetu Medycznego.

Koncert odbędzie się za dwa tygodnie – 29 stycznia o godzinie 15:00. Zaproszenie prezydenta Poznania, Jacka Jaśkowiaka skierowane jest do seniorów i seniorek z Poznania.

Na scenie pojawią się soliści z Poznania oraz Łodzi. Wysłuchać i zobaczyć będzie można Agnieszkę Wawrzyniak, Emilię Zielińską, Bartosza Kuczyka, Mirosława Niewiadomskiego, Mariusza Rutę, Marinę Ostapei, którzy zaśpiewają takie hity jak m.in. „Przetańczyć całą noc”, “Dilajla”, “Aria ze śmiechem”, “Wielka sława” i wiele innych.

Na koncert obowiązują wejściówki, które można będzie zarezerwować od dzisiaj, od godziny 16:00 pod numerem telefonu 61 646 33 44. Po połączeniu należy wybrać 0 lub 1, a następnie 0. Później należy podać swoje imię, pierwszą literę nazwiska i wiek. Uwaga: trzeba zapisać lub zapamiętać otrzymany numer rezerwacji.

Miasto informuje, że w przypadku dużego zainteresowania mogą występować czasowe trudności w dodzwonieniu się. Liczba wejściówek jest ograniczona.

Zarezerwowane wejściówki będzie można odebrać w Centrum Inicjatyw Senioralnych przy ul. Mielżyńskiego 24, od 17 do 18 stycznia w godzinach 8:00-16:00. Aby odebrać wejściówkę, należy podać imię, pierwszą literę nazwiska oraz numer rezerwacji.

Jednocześnie organizatorzy zwracają się z prośbą do seniorów, którzy odbiorą wejściówki, a nie będą mogli wziąć udziału w koncercie z ważnych przyczyn, o przekazanie biletów innym osobom w wieku 60+.