Przy ZKZL poleje się krew. Zbiórka cennego leku już w środę

To już ósma zbiórka drogocennego leku organizowana przez ZKZL. W dotychczasowych udało się zebrać niemal 80 litrów krwi. Tym razem odbędzie się 30 października, w godzinach 9:00-15:00. Mobilny Punkt Poboru Krwi RCKiK w Poznaniu stanie w sąsiedztwie Biura Obsługi Klienta przy ul. Brzask 3. Cennym lekiem ratującym życie może podzielić się zdrowa osoba pełnoletnia. Tym, […]

To już ósma zbiórka drogocennego leku organizowana przez ZKZL. W dotychczasowych udało się zebrać niemal 80 litrów krwi.

Tym razem odbędzie się 30 października, w godzinach 9:00-15:00. Mobilny Punkt Poboru Krwi RCKiK w Poznaniu stanie w sąsiedztwie Biura Obsługi Klienta przy ul. Brzask 3.

Cennym lekiem ratującym życie może podzielić się zdrowa osoba pełnoletnia. Tym, którzy martwią się godzinami zbiórki z uwagi na środek tygodnia, ZKZL przypomina, że krwiodawcy w dniu udziału w akcji przysługuje dzień wolny od pracy.

Jak zawsze, każdy, kto postanowi podzielić się swoją krwią może liczyć na zestaw czekolad, które dostarczą energii i kalorii po akcji.