Targi Dają Więcej – bezpłatne warsztaty i prelekcje dla lokalnych przedsiębiorców

W najbliższy weekend Grupa MTP oraz Poznań Biznes Partner zaproszą lokalnych przedsiębiorców na bezpłatne szkolenia i porady, poświęcone sprzedaży i marketingu w ramach akcji Targi Dają Więcej dla Poznania. W programie znalazły się także m.in. prelekcje i warsztaty.

Inicjatywa ma na celu pomoc w ożywieniu sektora mikro, małych i średnich przedsiębiorstw. Przedstawiciele branży spotkań przygotują szereg warsztató i prelekcji, które mają pomóc przedstawicielom lokalnego biznesu w dotarciu do potencjalnych nowych klientów.

Cieszę się, że poznańscy przedsiębiorcy wzajemnie się wspierają. Teraz, w czasie pandemii, taka solidarność jest ważniejsza niż kiedykolwiek. Ta inicjatywa to szansa na aktywizację regionalnych firm, manufaktur i małych biznesów. To możliwość dotarcia do odbiorców i pozyskania nowych klientów. Dzięki temu projektowi Poznań może stać się przykładem udanej współpracy między małymi i dużymi przedsiębiorcami

Jacek Jaśkowiak, prezydent Poznania

Wydarzenie zaplanowane jest na ostatni weekend sierpnia, w dniach 29-30 sierpnia.

Mikro, mali i średni przedsiębiorcy otrzymają bezpłatnie przestrzeń wystawienniczą wraz z zabudową przygotowaną przez firmy: IDEA Expo, H2 Messebau, SQM, Meliński Minuth, AAA Expo, Promocja W. Gola, Perfekt Anna Rudzka, EXPO Construct, MINIKOCEPT, Partner, AA STUDIO KOMBIKO, Fair Team, ECAT, ABYSS.

Przedstawiciele lokalnych firm będą mieli możliwosć uczestniczenia w bezpłatnych warsztatach i prelekcjach poświęconych tematowi skutecznej promocji biznesu w sieci, organizowanych w ramach programu Poznań Biznes Partner.

Na część wydarzeń obowiązują zapisy.

Pamiętano również o najmłodszych – w ramach programu Poznań dla pszczół, podczas warsztatów praktycznych dzieci przygotują bezpieczne i komfortowe domki dla tych pożytecznych owadów.

Więcej informacji na temat zagadnień poruszanych podczas poszczególnych szkoleń i prelekcji, a także na temat zapisów dostępnych jest online.