Wodne szaleństwo – trwają zapisy na Akademię Pływania

Ruszyły zapisy na Akademię Pływania organizowaną przez Poznańskie Ośrodki Sportu i Rekreacji. Zainteresowani powinni się pośpieszyć – do 21 sierpnia na zajęcia będzie można zapisać się w niższej cenie.

 

Akademia Pływania to cykl zajęć na poznańskich pływalniach, który w swojej ofercie ma zajęcia przeznaczone dla różnych grup wiekowych. Każdy powinien znaleźć coś dla siebie.

Dla dzieci oraz młodzieży zaplanowano zajęcia z nauki i doskonalenia pływania. Na podobne zajęcia mogą zapisać się także dorośli, którzy czują potrzebę pracy nad swoimi umiejętnościami.

Organizatorzy przygotowali również szereg atrakcji dla bardziej wymagających. Wśród nich możemy znaleźć m.in. aqua aerobik, gimnastykę w wodzie, czy też trening triathlonowy.

Przygotowano także specjalną ofertę dla seniorów i osób z niepełnosprawnościami.

Wszystko to pod okiem wykwalifikowanych instruktorów i trenerów, którzy na pewno zadbają o najmniejsze szczegóły. Dobra okazja żeby nie tylko podszkolić swoje umiejętności, ale i zadbać o odpowiedni wymiar aktywności fizycznej.

W ramach Akademii Pływania można zapisać się na zajęcia w czterech poznańskich pływalniach. Są to: Pływalnia Miejska Atlantis, Pływalnia Miejska Chwiałka, Pływalnia Miejska Rataje oraz Pływalnia Miejska Winogrady.

Oferty poszczególnych pływalni mogą się od siebie różnić, dlatego warto zajrzeć na stronę obiektu, z którego mamy zamiar skorzystać.

Na zajęcia zapisać można się zarówno w kasach pływalni, jak i drogą mailową oraz telefoniczną.