Gry plenerowe dla rodzin w Parku Rataje

Już jutro, 28 maja, o godzinie 16:00, w Parku Rataje odbędą się bezpłatne zajęcia plenerowe skierowane do rodzin z dziećmi w wieku od 4 do 15 lat. Wydarzenie to nie tylko świetna zabawa na świeżym powietrzu, ale także okazja do spędzenia aktywnego czasu z najbliższymi.

 

Zajęcia odbędą się na trawniku przy Skansenie Średzkiej Kolei Powiatowej i obejmą różne gry plenerowe, które pobudzą zarówno ciało, jak i umysł uczestników.

Przygotowano między innymi Giga rzutki, Kubb, Molkky, Planes, Rzuty obręczami, Supernogi stonogi XXXL oraz Worki do skakania. Z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie, niezależnie od wieku czy zainteresowań.

Wydarzenie jest okazją do nauczenia dzieci zasad gier, które są nie tylko zabawne, ale także rozwijają umiejętności takie jak koordynacja ruchowa, zręczność czy strategiczne myślenie. Równie istotne jest to, że są świetnym sposobem na aktywne spędzenie czasu na świeżym powietrzu.

Dzieci będą uczestniczyć w zajęciach wyłącznie pod opieką rodziców lub opiekunów prawnych. To oznacza, że rodzice będą mieć okazję do aktywnego zaangażowania się w zabawę swoich dzieci, co z pewnością przyniesie wiele radości i pozytywnych wspomnień.