W Poznaniu będą rozdawać “namioty nadziei” dla osób w kryzysie bezdomności

W odpowiedzi na rosnący kryzys bezdomności, poznańskie schronisko dla osób bezdomnych uruchomiło program “Namioty Nadziei”. Celem tej akcji jest zakup namiotów, które zapewnią schronienie i godność osobom, które nie mogą znaleźć miejsca w ośrodku.

Nasze schronisko codziennie otwiera swoje drzwi dla osób w potrzebie, oferując dostęp do podstawowych udogodnień jak łaźnia, pralnia, posiłki oraz wsparcie psychologiczne. Niestety, z powodu ograniczonych zasobów, nie wszyscy mogą znaleźć schronienie w murach naszego ośrodka. W odpowiedzi na tę sytuację, “Namioty Nadziei” mają stanowić tymczasowe, lecz godne rozwiązanie dla osób pozostających na zewnątrz.

Jak możesz pomóc?

Wsparcie finansowe: Każda kwota jest cenna. Twoje wsparcie pomoże nam zakupić trwałe namioty, które ochronią przed trudnymi warunkami pogodowymi i zapewnią komfort.

Darowizny rzeczowe: Jeśli posiadasz nowy lub delikatnie używany namiot, który chciałbyś przekazać, prosimy o kontakt z nami. Każda forma wsparcia ma znaczenie.

Twoje wsparcie może realnie zmienić życie osób, które każdego dnia zmagają się z wyzwaniami bezdomności. Razem możemy zapewnić im nie tylko schronienie, ale i poczucie bezpieczeństwa.

Jak przekazać wsparcie?

Dane do przelewu:

  • Odbiorca: Caritas Archidiecezji Poznańskiej
  • Nr konta: 70 1090 1362 0000 0000 3602 2297
  • Tytuł: Cel charytatywny – Namioty Nadziei

Zapewnijmy razem, że więcej osób będzie mogło poczuć się bezpiecznie i godnie. Każdy namiot to nie tylko miejsce do spania, ale przestrzeń, w której można odzyskać trochę spokoju i stabilności