„5 x taniec”. Potężna dawka inspiracji w wykonaniu Polskiego Teatru Tańca

Zespół Ewy Wycichowskiej wystąpi w marcu pięciokrotnie przed poznańską publicznością. 3 marca o godz. 20.00 PTT pokaże w CK Zamek przedstawienie „Minus 2”. Dzień później na tej samej scenie zostaną zaprezentowane tytuły „Efekt halo” i „Volta”.

Kolejne spektakle PTT będzie można zobaczyć w MP2 na Międzynarodowych Targach Poznańskich w dniach 26 i 27 marca. Z tej okazji zespół przygotował specjalne zniżki dla widzów wybierających się na więcej niż jedno przedstawienie PTT w marcu. Bilety na drugi i kolejny spektakl można nabywać w impresariacie PTT w cenach 10 zł (bilet ulgowy) i 20 zł (bilet normalny).

Zaplanowany na 3 marca spektakl „Minus 2” jest jedyną w Polsce realizacją w choreografii legendarnego artysty – Ohada Naharina, założyciela Batsheva Dance Company. Prezentacja spektaklu „Minus 2” w CK Zamek będzie częścią projektu „Zapraszamy na scenę”, realizowanego we współpracy z Instytutem Muzyki i Tańca w ramach programu Scena dla tańca 2015.

Dzień po pokazie spektaklu Ohada Naharina (4.03.15) w tej samej przestrzeni zostaną pokazane 2 produkcje solistów PTT – „Efekt halo” w choreografii Daniela Stryjeckiego oraz „Volta” w choreografii Andrzeja Adamczaka. Przedstawienia poprzedzą prezentacje pracy uczestników zajęć tanecznych prowadzonych przez byłą tancerkę Polskiego Teatru Tańca – Ewę Sobiak. Pokazy odbędą się przed budynkiem CK Zamek o godz. 19.00 i 19.30. Po spektaklu „Volta” widzowie będą mogli dokonać tytułowego „skoku” po kolejne bilety na prezentacje PTT. Wśród publiczności środowych przedstawień zostanie rozlosowanych 21 darmowych wejściówek na marcowe przedstawienia w MP2 oraz na kolejną prezentację tytułu „Minus 2”.

Bilety zniżkowe, objęte promocją „5 x taniec” można nabywać w impresariacie PTT (ul. Kozia 4). Bilety na spektakle w CK Zamek można nabywać także w kasie CK Zamek oraz na stronie http://bilety.ptt-poznan.pl/.

Harmonogram prezentacji:
3.03, godz.    20.00 – „Minus 2” – CK Zamek
4.03, godz.    20.00    – „Efekt halo”, „Volta” – CK Zamek
26.03, godz. 10.30 – „Sumo” – MP2 (prezentacja dla dzieci)
26.03, godz. 20.00 – „Need Me”, „Open Field” – MP2
27.03, godz. 20.00 – „Sanatorium” – MP2