Krakowiacy, górale i czarownica z Chwaliszewa zapraszają na długi weekend

Zastanawialiście się, jak ciekawie spędzić czas wolny w długi weekend nie wyjeżdżając z miasta? Od 25 do 29 maja, Teatr Polski w Poznaniu zaprasza na Teatralny Długi Weekend.

Teatr Polski przygotował dla poznaniaków bilety w wyjątkowej, weekendowej cenie 25 zł na spektakl „Krakowiacy i górale”. Ciągle warto pytać o zgodę, do której wzywał Bogusławski – czy aby nazbyt prędko nie unieważnia ona istniejących napięć społecznych? Trzeba wreszcie zapytać o możliwość rewolucji – czy każda musi się kończyć tak samo: stosem trupów i klęską pięknych ideałów?

To nie jedyna atrakcja: w ciągu dnia będzie można oglądać wystawę Post-Apocalypsis nagrodzoną złotym medalem w kategorii Sound Design na 13 Prague Quadrenniale of Performance Design and Space. Z kolei 29 maja o godz. 17.00 odbędzie się koncert „Czarownica z Chwaliszewa”.

Nie samą sztuką jednak żyje człowiek i dlatego Teatr Polski przygotował również coś dla ciała, czyli Strefę Relaksu! W Ogrodzie Wspólnym można będzie posilić się pyszną kanapką, zjeść grochówkę, a nawet zagrać w Twistera lub po prostu wylegiwać się na leżaku!