Polagra TECH 2018 na Międzynarodowych Targach Poznańskich

Międzynarodowe Targi Poznańskie stworzyły przestrzeń dla wystawców proponujących rozwiązania dla producentów spożywczych. To wszystko w ramach trwających do 4 października Międzynarodowych Targów Technologii dla Przemysłu Spożywczego POLAGRA TECH.

POLAGRA TECH jest największym przedsięwzięciem w Europie Środkowo-Wschodniej skierowanym do producentów z branży technologii żywności. Od 30 września zainteresowani mają okazję poznawać mieszanki, komponenty oraz linie technologiczne do produkcji między innymi cukierniczej, piekarskiej, lodziarskiej, mięsnej czy rybnej. Przedstawiane są również propozycje rozwiązań technicznych, w tym dotyczące aparatury kontrolno-pomiarowej, urządzeń chłodniczych i środków higieny.

Dla zainteresowanych przygotowane zostały trzy salony tematyczne, w ramach których podzielone zostaną stoiska wystawców. Pierwszym z nich jest Salon Technologii Spożywczych – przedstawiane są w nim między innymi maszyny, urządzenia, aparatura kontrolno-pomiarowa, urządzenia chłodnicze czy środki higieny. Salon ten organizowany jest co rok. Maszyny, urządzenia, komponenty i dodatki dla przemysłu mięsnego i rybnego przedstawiane są z kolei w Salonie Technologii Mięsnych i Rybnych, odbywającym się co dwa lata.

Odwiedzający targi mogą również skorzystać z oferty odbywającego się co dwa lata Salonu Technologii Piekarskich i Cukierniczych, który zainteresuje producentów z branży cukierniczej i piekarskiej. Czekają na nich maszyny, urządzenia, komponenty i dodatki.

Targi POLAGRA TECH trwać będą do 4 października, a bilety nabyć można m.in. online na stronie internetowej Międzynarodowych Targów Poznańskich.