Mezo gwiazdą inauguracyjnego koncertu w Auli UAM. Zysk ze sprzedanych biletów przeznaczony będzie na cele charytatywne

Wszyscy znają go z wykonania piosenki „Sacrum” z Kasią Wilk, ale nie każdy wie, że jest absolwentem Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu Wydziału Pedagogiczno-Artystycznego w Kaliszu. MEZO, bo o nim mowa zaśpiewa na inauguracyjnym koncercie z okazji nowego roku akademickiego już dziś.

Koncert organizowany jest 3 października z okazji 100-lecia Uniwersytetu Poznańskiego. Pierwszy, rozpoczynający cykl koncertów występ odbędzie się w Auli Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza przy ulicy Wieniawskiego 1.

Jacek MEZO Mejer ze swoim zespołem pozwoli wszystkim obecnym wspólnie rozpocząć długo wyczekiwany jubileusz stulecia. Koncert nie jest jedynie otwarciem cyklu koncertów, ale też okazją, aby pomóc.

Całkowity dochód ze sprzedaży biletów będzie przeznaczony na wyjątkowy i szczytny cel, jakim jest elektryczny wózek dla Marka Suwezdy – studenta Uniwersytetu Adama Mickiewicza w Poznaniu, który w wieku 6 lat w wyniku wypadku doznał ciężkiej niepełnosprawności.

Marek to student, w którym hartu ducha jest tyle co w nikim innym, bowiem mimo tak wielu przeciwności losu studiował kilka kierunków studiów na poznańskiej uczelni.

Koszt jednego biletu to 15 zł, a możliwość zakupu będzie możliwa przed samym koncertem. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 18:00.