Targi Gardenia, Special Days i Sport Invest na MTP

W dniach 21-23 lutego na Międzynarodowych Targach Poznańskich odbędzie się blok targowy GARDENIA/Special DAYS/SPORT INVEST. W dziewięciu pawilonach zaprezentuje się niecałe 550 wystawców.

Przy okazji wydarzenia uczestnicy będą mogli wziąć udział w specjalnie zorganizowanych warsztatach, a także zaczerpnąć inspirację i przyjrzeć się praktycznemu podejściu przy wyborze odpowiedniego sprzętu ogrodniczego. Atrakcją będzie kiermasz, na którym będzie można nabyć różne nasion czy narzędzia ogrodnicze.
Na targach będzie można spotkać ludzi działających w branży ogrodniczej, przedsiębiorców, a także gości indywidualnych. Ostatniego dnia Gardenii odbędzie się warsztat „Las w żarówce”, na którym uczestnicy będą mogli profesjonalnymi narzędziami stworzyć tytułowy las w żarówce. Po zajęciach będzie można wziąć ze sobą efekty swojej pracy. Bilety na warsztaty w cenie 95 złotych można nabyć na stronie MTP.
Podczas targów Special Days będzie można zapoznać się z najnowszymi trendami z branży artykułów dekoracyjnych. Udzielane będą również bezpłatne porady specjalistów, a uczestnicy będą mogli obserwować też pokazy florystyczne.
Z kolei Sport Invest mają poruszyć temat rosnącego trendu inwestowania w infrastrukturę ośrodków wypoczynkowych, tworzenia ogólnodostępnych stref rekreacyjnych oraz placów zabaw w placówkach edukacyjnych.
Piątkowe wejście na targi kosztuje 120 złotych (bilet normalny), zaś w sobotę – 25 złotych. Bilet rodzinny (trzy spokrewnione osoby, w tym dziecko) kosztuje 18 złotych, zaś posiadacze Karty Dużej Rodziny będą mogli otrzymać bilet wstępu już za 7 złotych.