W oczekiwaniu na wiosnę – rozpoczęły się Targi Gardenia

„Miejski wędrowiec” – pod takim hasłem rozpoczęły się dziś Targi Gardenia w Poznaniu. Przez kilka dni, będzie można nie tylko znaleźć ciekawe rośliny, ale także poznać nowe rozwiązania z zakresu ogrodnictwa, znaleźć elementy małej architektury ogrodowej idealnej dla naszego ogrodu, a także zakupić niezbędne narzędzia potrzebne w ogrodzie.

Choć na dworze mróz, już teraz należy myśleć o wiośnie i zieleni na cieplejsze dni. Podczas targów Gardenia, można poznać najróżniejsze odmiany kwiatów i roślin, drzew i krzewów. Można zaopatrzyć się w nasiona zbóż, warzyw i traw.

To także okazja do zapoznania się z najnowszymi rozwiązaniami z zakresu ogrodnictwa i znalezienie akcesoriów pomocnych podczas pracy w ogrodzie. Nie brakuje również elementów małej architektury ogrodowej.

Na terenie pięciu pawilonów Międzynarodowych Targów Poznańskich prezentuje się aż 600 wystawców z całego świata. Wydarzenie to również okazja do spotkania ze specjalistami – arówno z zakresu porad ogrodniczych, jak i społecznego problemu ingerencji człowieka w naturę.

Targi trwają od dzisiaj, 22 lutego do soboty, 24 lutego.