Konferencja prasowa Ryanair na lotnisku Poznań-Ławica

Już dziś o godzinie 14:00 w porcie lotniczym Poznań – Ławica odbędzie się konferencja prasowa linii lotniczej Ryanair poświęcona dalszemu rozwojowi przewoźnika w stolicy Wielkopolski. Pasażerowie prawdopodobnie mogą spodziewać się potwierdzeń i ogłoszeń nowych połączeń. Nieoficjalnie mówi się także o kolejnych dobrych nowinach. Konferencję z udziałem m.in. Michaela O’Leary’ego, prezesa zarządu linii Ryanair oraz prezydentem Poznania, Jacka Jaśkowiaka będzie można oglądać na żywo na portalu codziennypoznan.pl od godziny 14:00.

W ostatnim czasie ogłoszono, że od jesieni z Poznania będzie można bezpośrednio polecieć do Budapesztu. Wszystko wskazuje na to, że jeszcze latem będzie można polecieć do greckiego miasta Kavala.

Czy pojawią się kolejne kierunki? Jaka jest przyszłość Ryanaira w Poznaniu? Czy baza linii zostanie powiększona o kolejny samolot?

Na te i wiele innych pytań odpowiedzi padną podczas dzisiejszej konferencji na lotnisku Ławica, która rozpocznie się o godzinie 14:00. Transmisję z wydarzenia będzie można oglądać na żywo na portalu codziennypoznan.pl.

Udział w niej wezmą:

Michael O’Leary – Prezes Zarządu Ryanair
Jacek Jaśkowiak – Prezydent Miasta Poznania
Jacek Bogusławski – Członek Zarządu Województwa Wielkopolskiego
Mariusz Wiatrowski – Prezes Zarządu Portu Lotniczego Poznań-Ławica
Juliusz Komorek – Członek Zarządu ds. Regulacyjnych i Prawnych Ryanair
Grzegorz Bykowski – Wiceprezes Zarządu Portu Lotniczego Poznań-Ławica