Pożegnanie Lata podczas After Party Studio Browar Wakacje

Osiem tygodni, osiem odcinków, kilkanaście godzin programów i kilkudziesięciu gości i wywiadów – za nami tegoroczna edycja cyklu Studio Browar Wakacje, czyli lifestylowych programów telewizyjnych, realizowanych na żywo w naszym plenerowym studio na Dziedzińcu Sztuki Starego Browaru. Cykl zakończyło After Party w redakcji portalu Codzienny Poznań.

Już po raz kolejny w czasie wakacji letnich przenieśliśmy studio telewizyjne poza mury redakcji, by pokazać poznaniakom i turystom, w jaki sposób powstaje program telewizyjny. W plenerowym studio, które stanęło na Dziedzińcu Sztuki Starego Browaru przeprowadziliśmy prawie sto wywiadów z gośćmi. Realizowane były na żywo, na oczach publiczności, która dosłownie mogła “patrzeć na ręce” naszej ekipie telewizyjnej i dziennikarzom.

Poruszaliśmy tematy poważne i o wiele luźniejsze. Pytaliśmy ekspertów o porady z zakresu zdrowia, urody i mody, szukaliśmy inspiracji na spędzenie wolnego czasu i zastanawialiśmy się w jaki sposób urządzić domy, mieszkania i ogrody. Mówiliśmy o projektach społecznych, kulturalnych i sportowych, a także sprawdzaliśmy, jak funkcjonuje biznes w czasie pandemii. Co tydzień opowiadaliśmy również o ciekawych wątkach w historii Poznania i zaglądaliśmy do kącika motoryzacyjnego.

Programy powstawały nie tylko dzięki zaangażowaniu redakcji, ale przede wszystkim, dzięki naszym gościom, którzy zgodzili się porozmawiać z nami przed kamerami. Wszyscy współtworzyli klimat i charakter cyklu nie tylko podczas wywiadów, ale także na backstage’u, poza zasięgiem kamery.

By podziękować za zaangażowanie, a jednocześnie pożegnać lato i przygotować się do sezonu jesiennego, zaprosiliśmy naszych gości i partnerów Studio Browar Wakacje na After Party, które odbyło się w murach redakcji Codziennego Poznania. Była to również okazja do zapoznania się gości z poszczególnych odcinków w klimatycznych redakcyjnych wnętrzach. Czas umilał występ utalentowanej wokalistki Karoliny Supron, której towarzyszył Arkadiusz Paszkowiak. O to, by nikt nie był głodny zadbała restauracja Orzeł & Reszka, a o odpowiedni poziom cukru zatroszczyła się Happa to Mame, która przygotowała deser. Goście mogli również skosztować wina z Winnicy Zodiak.

Dziękujemy wszystkim gościom oraz osobom zaangażowanym w produkcję Studio Browar Wakacje za wspólne tygodnie pracy, a także przybycie na symboliczne zakończenie cyklu. Jednocześnie zapraszamy do oglądania i uczestniczenia w kolejnych programach. Wkrótce ruszy nasz jesienny cykl programów, które będą realizowane w naszej redakcji.