Teatr Animacji gra w sieci

Teatr Animacji postanowił udostępnić spektakle w Internecie, dzięki czemu mimo obostrzeń, można pozostawać w kontakcie z kulturą. Pierwszym udostępnionym jest “Planeta Einsteina” w reż. Roberta Drobniucha. Dostępny jest poprzez platformę PPV, co oznacza, że należy wykupić dostęp, by obejrzeć spektakl. Po zalogowaniu i wykupieniu dostępu, otrzymany kod będzie ważny przez 7 dni. W tym czasie […]

Teatr Animacji postanowił udostępnić spektakle w Internecie, dzięki czemu mimo obostrzeń, można pozostawać w kontakcie z kulturą.

Pierwszym udostępnionym jest “Planeta Einsteina” w reż. Roberta Drobniucha. Dostępny jest poprzez platformę PPV, co oznacza, że należy wykupić dostęp, by obejrzeć spektakl. Po zalogowaniu i wykupieniu dostępu, otrzymany kod będzie ważny przez 7 dni. W tym czasie będzie można oglądać spektakl bez ograniczeń.

Co ważne jednak, jeden kod działa wyłącznie na jednym komputerze na raz.

Obecnie trwają prace, by ułatwic korzystanie z kodu większym grupom – np. nauczycielom w czasie lekcji zdalnych.

Teatr Animacji planuje udostępnienie do końca roku jeszcze 5 tytułów. Wśród propozycji znajdą się spektakle zarówno dla kilkuletnich dzieci, jak i młodzieży i dorosłych.

Platforma online ze spektaklem “Planeta Einsteina” dostępna jest tutaj.