Dodatkowa pula biletów na ostatni dzień 97. PZLA Mistrzostw Polski

Do sprzedaży trafiła dodatkowa pula biletów na ostatni dzień 97. PZLA Mistrzostw Polski, które odbędą się na stadionie lekkoatletycznym na poznańskim Golęcinie.

 

W nadchodzącym tygodniu, w dniach 24-26 czerwca, Poznań będzie gospodarzem 97. PZLA Mistrzostw Polski, które odbędą się na golęcińskim stadionie. Wydarzenie będzie odbywać się z udziałem publiczności, przy zachowaniu zasad reżimu sanitarnego.

Podczas dwóch pierwszych dni, zgodnie z obowiązującymi limitami, na trybunach będzie mogło zasiąść 25% widowni. Od 26 czerwca obowiązywać będzie większy limit, dlatego jak informują POSiR, udostępniono dodatkową pulę biletów na ostatni dzień zawodów.

Tego dnia rozgrywane będą finały takich konkurencji jak biegi na 200, 800, 5000 m kobiet i mężczyzn, 100 m przez płotki kobiet, 110 metrów przez płotki mężczyzn, sztafety 4×400 kobiet i mężczyzn. W konkurencjach technicznych rywalizować będą panie w skoku o tyczce, rzucie młotem i skoku w dal oraz panowie w skoku w dal. Zawody będą toczyły się od godz. 9.00 do 16.30. Program mistrzostw może ulegać zmianom.

Bilety można kupować online, za pośrednictwem platformy ToBilet.pl. Miejsca w sektorze A (trybuna od strony kortów tenisowych) kosztują 20 zł (bilet normalny) oraz 10 zł (ulgowy); w sektorze B (po stronie nasypu kolejowego) 40 zł (normalny) i 20 zł (ulgowy).