Darmowe półkolonie dla dzieci z Ukrainy

Już pod koniec lipca rozpoczną się darmowe półkolonie dla dzieci z Ukrainy. Projekt powstał dzięki współpracy TEB Edukacji i Wyższej Szkoły Bankowej.

 

Poznański oddział TEB Edukacja zachęca dzieci z Ukrainy do udziału w darmowych półkoloniach, które odbędą się w dwóch terminach: 25-29 lipca 2022 oraz 15-19 sierpnia 2022. Półkolonie przeznaczone są dla uczniów w wieku 10-15 lat.

Dzieci – oprócz licznych zajęć zorganizowanych na terenie oddziału – mogą liczyć także na atrakcje na terenie miasta. Pierwszego dnia przejadą się kultową „Maltanką”, pospacerują w koronie drzew, a także zjadą saniami na Malta Ski.

Drugi dzień obejmie warsztaty z akrobatyki dla początkujących, skoki na trampolinach, zumbę i inne gry zespołowe. Trzeciego dnia zaplanowano warsztaty z kolażu, a także gry planszowe.

Dwa ostatnie dni, to wizyty w kultowych dla Poznania miejscach – Nowym Zoo i Termach Maltańskich.

– Cieszymy się, że w ramach naszej współpracy z Wyższą Szkołą Bankową możliwe jest zorganizowanie tego rodzaju atrakcji dla dzieci z Ukrainy. Miło nam, że w tych trudnych czasach dzieci mogą liczyć na chwilę wytchnienia i zabawy – mówi Prezes TEB Edukacji Ewa Wawrzyniak.

W trakcie półkolonii dzieci mogą liczyć na stałą opiekę tłumacza.

Więcej informacji na temat półkolonii i zapisów dostępnych jest w sekretariacie szkoły pod adresem:
TEB Poznań
ul. Rynek Jeżycki 1
60-847 Poznań