Kolejorz pokonał Radomiaka Radom 2:0

Lech Poznań kontynuuje zwycięską serię. W 2. kolejce PKO BP Ekstraklasy Kolejorz pokonał Radomiaka Radom 2:0, a gole strzelali Mikael Ishak oraz Filip Szymczak.

Od początku meczu lechici uzyskali przewagę, ale na bramki trzeba było długo czekać. W 40. minucie Rafał Murawski zagrał piłkę za linię obrony Radomiaka, a tam świetnie pokazał się Dino Hotić, który zwiódł obrońcę, a następnie wyłożył futbolówkę Mikaelowi Ishakowi, który nie miał problemu z umieszczeniem jej w siatce.

Wynik ustalił pod koniec meczu Filik Szymczak, który wbiegł w pole karne i precyzyjnym strzałem zaskoczył bramkarza. Lech miał kilka okazji do zdobycia bramki, ale bramkarz Radomiaka dobrze bronił strzały m.in. Hoticia (w drugiej połowie trafił również w słupek) i Ishaka, a w dobrych sytuacjach chybił Velde.

Dla Lecha Poznań był to trzeci mecz w tym sezonie i jak do tej pory każdy z nich kończył się zwycięstwem Kolejorza. W czwartek lechici zagrają rewanż z Żalgirisem Kowno (pierwsze spotkanie poznaniacy wygrali 3:1).

Lech Poznań – Radomiak Radom 2:0 (1:0)
1:0 – Mikael Ishak 40′
2:0 – Filip Szymczak 84′

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i Google.
Polityka prywatności i obowiązujące Warunki korzystania z usługi.