Historyczne autobusy MPK Poznań na Retro Motor Show

Od piątku do niedzieli (6-8 października br.) na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich odbywać się będzie Retro Motor Show. Na tej wyjątkowej imprezie nie może zabraknąć przedstawicieli MPK Poznań.

Sezon motoryzacyjnych zlotów i spotkań powoli dobiega końca, jednak zanim klasyki schowają się w garażach, zjadą do Poznania. Bo Retro Motor Show to nie tylko targi samochodowe, to cała historia motoryzacji zebrana w jednym miejscu. Zapraszamy na sentymentalną podróż do przeszłości: Retro Motor Show odsłoni przed Wami legendy światowej i rodzimej produkcji. Zobaczcie modele, na których widok mocniej zabije serce, zadrżą ręce, a w oku zakręci się łezka – zachęcają organizatorzy wydarzenia.

W wydarzeniu weźmie udział także MPK Poznań – spotkacie nas w pawilonie numer 4.

Na stoisku poznańskiego przewoźnika zaprezentowane zostaną Ikarusy 260 oraz 280, które „królowały” na ulicach Poznania w latach 80. i 90. Będzie to również znakomita okazja, aby bezpośrednio od prowadzących nasze pojazdy dowiedzieć się, jak wygląda praca kierowcy autobusu miejskiego. Tutaj również będzie można zapoznać się z aktualnymi ofertami pracy w spółce, w tym z wymaganiami na poszczególne stanowiska, poznać procedurę rekrutacyjną itd.

Godziny otwarcia targów Retro Motor Show:

  • Piątek, 6 października – godz. 11.00-19.00
  • Sobota, 7 października – godz. 10.00-18.00
  • Niedziela, 8 października – godz. 10.00-17.00