Specjalna oferta na Dzień Kobiet. Darmowa Joga w Xtreme Fitness z niespodzianką od codziennypoznan.pl

W tym roku Dzień Kobiet będzie obchodzony na wyjątkowo aktywnym poziomie dzięki współpracy Xtreme Fitness i codziennypoznan.pl. W ramach świętowania tego wyjątkowego dnia, obie organizacje połączyły siły, aby zaoferować paniom coś specjalnego – możliwość bezpłatnego uczestnictwa w zajęciach jogi, które odbędą się 8 marca w klubie Xtreme Fitness, zlokalizowanym w prestiżowym kompleksie Starego Browaru.

Wydarzenie to jest częścią większej inicjatywy, mającej na celu promowanie zdrowego stylu życia i aktywności fizycznej wśród kobiet. Xtreme Fitness, znany z promowania wellness i fitnessu na najwyższym poziomie, wraz z CodziennyPoznan.pl, chcą w ten sposób uhonorować kobiety, podkreślając ich siłę, niezależność i znaczenie w społeczeństwie.

Darmowa Joga

Już 8 marca  Xtreme Fitness w Starym Browarze otworzy swoje drzwi dla wszystkich pań, które chcą uczcić ten dzień aktywnością fizyczną i odprężeniem. Zajęcia jogi poprowadzi Liana Hrytsa, doświadczona instruktorka, która zadba o to, aby każda uczestniczka mogła znaleźć coś dla siebie, niezależnie od swojego poziomu zaawansowania.

Zorganizowane zostaną trzy seanse, o godzinie 18:00, 19:00 i 20:00, co ma na celu umożliwienie jak największej liczbie kobiet skorzystania z tej wyjątkowej oferty. Aby wziąć udział w zajęciach, należy się wcześniej zarejestrować na wybraną sesję.

Niespodzianka od Xtreme Fitness i CodziennyPoznan.pl

Każda uczestniczka wydarzenia, oprócz możliwości skorzystania z darmowych zajęć jogi, otrzyma również wyjątkową niespodziankę przygotowaną specjalnie na tę okazję przez klub Xtreme Fitness i redakcję CodziennyPoznan.pl. Chociaż szczegóły tej niespodzianki pozostają tajemnicą, organizatorzy zapewniają, że będzie to coś, co sprawi, że Dzień Kobiet będzie jeszcze bardziej niezapomniany.

Dlaczego joga?

Wybór jogi jako głównej aktywności tego dnia nie jest przypadkowy. Ta forma aktywności jest znana z licznych korzyści dla zdrowia fizycznego i psychicznego, takich jak redukcja stresu, poprawa elastyczności i wzmocnienie mięśni. Jest  aktywność, która doskonale wpisuje się w ideę celebracji kobiecości i siły wewnętrznej.

Jak się zarejestrować?

Wszystkie zainteresowane panie mogą zarejestrować się na wydarzenie poprzez stronę internetową klubu Xtreme Fitness lub przez maila. poznan.starybrowar@xtremefitness.pl . Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc, zachęcamy do szybkiego dokonania rejestracji.

Współpraca na rzecz Kobiet

Inicjatywa ta jest wyrazem współpracy między lokalnym biznesem a mediami w celu promowania zdrowego stylu życia i aktywności wśród kobiet. Jest to również okazja do podkreślenia roli, jaką kobiety odgrywają w społeczeństwie, i do świętowania ich osiągnięć na wszystkich płaszczyznach życia.

W tym wyjątkowym dniu, Xtreme Fitness i CodziennyPoznan.pl zapraszają wszystkie panie do wspólnego świętowania Dnia Kobiet w sposób aktywny i zdrowy. To nie tylko okazja do skorzystania z bezpłatnych zajęć jogi, ale również moment na refleksję nad własnym zdrowiem, dobrostanem i siłą, jaką każda kobieta nosi w sobie.

W wydarzeniu Dnia Kobiet organizowanym przez Xtreme Fitness i CodziennyPoznan.pl we współpracy z wyjątkowymi partnerami, każda uczestniczka doświadczy nie tylko zdrowego ruchu dzięki darmowym sesjom jogi, ale również wyjątkowych niespodzianek od naszych partnerów:

  • Salon SunLoox oferuje szeroki wybór wysokiej jakości szkieł korekcyjnych oraz opraw i okularów przeciwsłonecznych od znanych światowych i krajowych producentów, takich jak Ana Hickmann, Bulget, Celine, i wielu innych. Dzięki profesjonalnej kadrze, każdy klient otrzyma pomoc w idealnym doborze szkieł oraz opraw, a także skorzysta z najnowocześniejszych technologii badań wzroku.

  • MB Motors Mercedes-Benz zaprasza do swoich salonów i serwisów zlokalizowanych w Jankach, Piasecznie koło Warszawy, oraz w Poznaniu. Zaoferują pełen zakres usług związanych ze sprzedażą, serwisem samochodów osobowych i dostawczych Mercedes-Benz, a także sprzedażą i odkupem samochodów używanych, częściami i akcesoriami, ubezpieczeniami oraz finansowaniem. Realizują również naprawy powypadkowe i likwidację szkód zgodnie ze standardami Mercedes-Benz.

  • Mo Interiors & Design to więcej niż wnętrza. To marka oferująca wyjątkowe produkty, nowoczesny design i solidne wykonanie. Specjalizują się w kreowaniu przestrzeni domowych i zewnętrznych, tarasów oraz ogrodów, oferując produkty od wyselekcjonowanych producentów i znanych marek. Dzięki doświadczonym ekspertom, Mo pomaga realizować marzenia o pięknych, wyjątkowych wnętrzach, zapewniając bezpieczeństwo, komfort, profesjonalizm i dostęp do najnowszych trendów.

Te wyjątkowe firmy dołączają do nas, aby uczcić Dzień Kobiet, oferując uczestniczkom niespodzianki, które łączą dbałość o zdrowie, styl, komfort i piękno życia codziennego. Zapraszamy wszystkie Panie do rejestracji na darmowe sesje jogi w Xtreme Fitness i doświadczenia wyjątkowej atmosfery oraz niespodzianek, które dla Was przygotowaliśmy.