Łazarski przegląd Filmowy: “Muzyka w Kadrze” z projekcją “Moulin Rouge”

Organizatorzy cyklu pokazów kina plenerowego “Muzyka w Kadrze” zapraszają na wyjątkowy seans w ramach Łazarskiego Przeglądu Filmowego. Tym razem widzowie i widzki będą mogli zobaczyć kultowy film “Moulin Rouge” w reżyserii Baza Luhrmanna.

Klasyka Kina Muzycznego

“Moulin Rouge” to film, który zdobył uznanie na całym świecie, będąc nominowanym do Oscara w ośmiu kategoriach oraz zdobywając trzy Złote Globy. Produkcja, w której główne role zagrali Nicole Kidman i Ewan McGregor, przenosi widzów do barwnego świata paryskiego kabaretu, pełnego emocji, miłości i muzyki.

Seans pod Gwiazdami

Pokaz filmu odbędzie się na Rynku Łazarskim, co stanowi doskonałą okazję do spędzenia letniego wieczoru na świeżym powietrzu, w wyjątkowej atmosferze plenerowego kina. Seans rozpocznie się o godzinie 21:45, co pozwoli w pełni cieszyć się magią kina pod rozgwieżdżonym niebem.

Wstęp Wolny

Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny, co czyni je dostępnym dla wszystkich miłośników kina i muzyki. To doskonała okazja, aby zrelaksować się i spędzić czas z rodziną i przyjaciółmi, podziwiając jeden z najbardziej znanych filmów muzycznych w historii kina.

Więcej Informacji

Szczegółowe informacje na temat pokazu oraz całego cyklu “Muzyka w Kadrze” można znaleźć na oficjalnym profilu wydarzenia na Facebooku. Organizatorzy zachęcają do śledzenia aktualności i dołączenia do wydarzenia, aby nie przegapić żadnych szczegółów.

Zapraszamy serdecznie na Łazarski Przegląd Filmowy i seans “Moulin Rouge”, by wspólnie przeżywać emocje, jakie niesie ze sobą to wyjątkowe dzieło filmowe. Do zobaczenia na Rynku Łazarskim!