Zmienioną trasą pojadą dwa kursy – o godzinie 13:50 z pętli Ogrody oraz o godzinie 15:07 z pętli Junikowo. Ze względu na to, że będą kierować się przez ul. Skórzewską oraz Bukowską w Wysogotowie, nie będą zatrzymywały się na przystankach:
– Wysogotowo/Długa
– Wysogotowo/Stolarska
– Wysogotowo/Piękna
– Wysogotowo/Warzywna
– Wysogotowo/Skórzewska