Kolejne spotkanie w Kawiarence Obywatelskiej

W Cafe Misja przy ul. Gołębiej 1 (między farą a Urzędem Miasta) przez dwie godziny, od 17 do 19, toczyć się będzie dyskusja o tym:– jak zachęcić do korzystania z komunikacji publicznej? Program lojalnościowy – jako bonus dla pasażerów regularnie korzystających z komunikacji– systemie Check in/Check out – utrudnienie dla pasażerów czy możliwość obniżenia kosztów […]

W Cafe Misja przy ul. Gołębiej 1 (między farą a Urzędem Miasta) przez dwie godziny, od 17 do 19, toczyć się będzie dyskusja o tym:
– jak zachęcić do korzystania z komunikacji publicznej? Program lojalnościowy – jako bonus dla pasażerów regularnie korzystających z komunikacji
– systemie Check in/Check out – utrudnienie dla pasażerów czy możliwość obniżenia kosztów podróży?
– gdy nie mamy biletu… jak zwiększyć dostępność biletów komunikacji miejskiej?

Chętni do udziału w spotkaniu mogą nadal zgłaszać się pod adresem mailowym konsultacje@um.poznan.pl. Liczba miejsc jest ograniczona (dostępnych będzie 6 stolików po 5 osób przy każdym). Dla wszystkich uczestników przewidziany jest wyjątkowy “kawiarniany” gadżet.

Poznańska Kawiarenka Obywatelska to nowy projekt, który umożliwi młodym ludziom bezpośredni kontakt z Prezydentem Poznania i rozmowę, przy kawie i ciastku, o ważnych sprawach dotyczących miasta, wyrażenie swojej opinii i przedstawienie swoich pomysłów. Organizatorami wydarzenia są Urząd Miasta – Oddział Dialogu Społecznego Biura Prezydenta oraz Młodzieżowa Rada Konsultacyjna.

Czytaj też:

Konsultacje miejskie będą w… kawiarniach?