Pomóż upamiętnić Poznań!

Twórcy będą musieli zaprojektować zestaw znaków graficznych czyli tak zwanych clipartów. Co powinny przedstawiać loga? Oczywiście obiekty charakterystyczne dla miasta. To jednak nie wszystko. Żeby nie było za łatwo należy zaprezentować również motyw graficzny, który łączy je w spójną kompozycję. Zwycięskie cliparty będą wykorzystywane przede wszystkim jako nadruk na gadżetach i pamiątkach poznańskich czyli kubkach, […]

Twórcy będą musieli zaprojektować zestaw znaków graficznych czyli tak zwanych clipartów. Co powinny przedstawiać loga? Oczywiście obiekty charakterystyczne dla miasta. To jednak nie wszystko. Żeby nie było za łatwo należy zaprezentować również motyw graficzny, który łączy je w spójną kompozycję.

Zwycięskie cliparty będą wykorzystywane przede wszystkim jako nadruk na gadżetach i pamiątkach poznańskich czyli kubkach, torbach, koszulkach… Autor wybranego projektu otrzyma nagrodę w wysokości… 5000 złotych!

Organizator oczekuje motywu możliwie oszczędnego w formie, ale rozpoznawalnego jako dany obiekt. Docelowo cliparty powinny dawać możliwość łączenia ich w grupę lub grupy o różnej konfiguracji. Ważne, żeby w przyszłości można było bez problemu dołączyć nowe obiekty.

Więcej informacji znajdziecie na www.wmposnania.pl