Bieg dla Oli

Ola Piotr jest uczennicą Gimnazjum nr 26 w Poznaniu. W grudniu 2013 roku uległa wypadkowi i zapadła w śpiączkę, ale udało się ją wybudzić. Jednak wybudzenie to nie koniec walki Oli o zdrowie. Potrzebne są pieniądze na rehabilitację i by je zebrać, ZSO nr 4 organizuje – pod patronatem Rady Osiedla Chartowo – Bieg dla Oli. To już 3 października.

Ola została wybudzona w sierpniu tego roku i do tego czasu trwa jej intensywna rehabilitacja, by Ola w pełni powróciła do zdrowia. A to niestety kosztuje.

To dlatego uczniowie i nauczyciele Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 4 w Poznaniu, ciesząc się z przebudzenia swojej koleżanki i uczennicy oraz czekając na jej powrót do szkoły – postanowili zebrać dla niej pieniądze na rehabilitację. Z tej radości i jednocześnie chęci pomocy zrodziła się idea biegu, którą wsparła Rada Osiedla Chartowo.

Szkolny bieg sztafetowy odbędzie się 3 października 2014 r. o godzinie 13.30 przy budynku Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 4 w Poznaniu na Osiedlu Czecha 59. Wezmą w nim udział uczniowie, nauczyciele, pracownicy szkoły i rodzice, a każdy z trzyosobowych zespołów będzie miał do pokonania dystans około 1 km.

Organizatorzy – Samorząd Uczniowski i Zespół Liderów Zdrowia ZSO nr 4 w Poznaniu – wszystkie fundusze – pochodzące z wpisowego i darowizn – uzbierane podczas biegu przekażą na rehabilitację Oli.

REGULAMIN BIEGU:
 
I. BIEG SZTAFETOWY DLA UCZNIÓW
– wpisowe dla klas to 1 zł od każdego ucznia z klasy. Pieniądze zbiera wychowawca klasy do 30 września i przekazuje wraz z listą sztafety pedagogom
– w sztafecie bierze udział 3 reprezentantów klasy
– dystans biegu – 3 razy wokół szkoły – każdy jedno okrążenie
– uczniowie biegający muszą dostarczyć wychowawcy zgodę rodziców na udział w biegu
 
II.  KONKURS NA NAJLEPIEJ KIBICUJĄCĄ KLASĘ
– oprócz sztafety odbędzie się konkurs na najlepiej kibicującą klasę; zespoły kibiców mogą przebrać się, przynieść “bezpieczne gadżety” kibica itp.
Za I i II konkurs klasy otrzymają punkty w rankingu klas.
 
III.  BIEG SZTAFETOWY DLA NAUCZYCIELI I RODZICÓW
– wpisowe dla nauczycieli i rodziców biegających wynosi 10 zł.
– pieniądze będą zbierane do 30 września przez pedagogów
– w sztafecie bierze udział drużyna składająca się z 3 rodziców i/lub nauczycieli
– dystans – 3 razy wokół szkoły – każdy jedno okrążenie
 
IV. Osoby nie uczestniczące w biegu (nauczyciele/rodzice) mogą wspomóc ten szczytny cel wpłacając dowolne kwoty do 30 września u pedagogów
 
Zachęcamy także wszystkich ludzi dobrego serca do pomocy! Można wpłacać pieniądze bezpośrednio na konto Oli:
PKO nr 22 1020 4128 0000 1202 0105 0004

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i Google.
Polityka prywatności i obowiązujące Warunki korzystania z usługi.