Maraton z Leszkiem Raczakiem

Najlepsze fragmenty z tegorocznych premier i koncert piosenek teatralnych to propozycja grupy Lecha Raczaka na sylwestrową noc w klubie pod Minogą.

Wzorem ubiegłego roku fundacja Orbis Tertius zaprasza na teatralną zabawę sylwestrową, tym razem jednak połączoną z koncertem i prezentacją fragmentów najnowszych spektakli. Obejrzymy m.in. scenę “Wskrzeszenie Łazarza” ze spektaklu “Misterium Buffo” Dario Fo, która wzbudziła po premierze spory entuzjazm wśród widzów i recenzentów.

To nie koniec atrakcji, które czekają na widzów tego wieczoru. W programie znalazła się również niespodzianka teatralna w wykonaniu aktorów Trzeciego Teatru – prapremierowe wykonanie sztuki “Maraton” według scenariusza Lecha Raczaka i Pawła Palcata. Po niej nastanie część muzyczna – odbędzie się koncert z piosenkami teatralnymi w wykonaniu zespołu Targanescu. Zagrają Katarzyna Klebba, Paweł Paluch i Arnold Dąbrowski. Część oficjalną zakończy mini recital Małgorzaty Walas-Antoniello.

Całość rozpocznie się o godz. 22.00 w klubie pod Minogą, jednak niecierpliwych widzów organizatorzy zapraszają już od godz. 21.00. Wstęp kosztuje 150 zł.