Zabierz psiaka do kina. Pokaz specjalny w Pałacowym

W ramach weekendowego spaceru zabierzcie swoje psiaki do kina. Centrum Kultury Zamek zainspirowany londyńskim pokazem specjalnym, zaprasza czworonogi z ich właścicielami na seans “Serce Psa” Laurie Anderson.

Seans będzie specjalnie przystosowany do uczestnictwa psów. Dźwięk na sali będzie znacząco ściszony, światło delikatnie rozświetlone, a w holu będzie można znaleźć miski z wodą. Każdy pies będzie miał zarezerwowane miejsce. Organizatorzy proszą wszystkich psich opiekunów jedynie o zabranie ze sobą koców lub materiału, którym będzie można przykryć fotel czworonoga.

Ludzie i psy obejrzą przedpremierowy pokaz filmu “Serce psa”. To film w reżyserii Laurie Anderson, piosenkarki i performerki. To medytacyjna podróż w wewnętrzny świat artystki, pełna muzyki, nowojorskich pejzaży i snów.

Anderson dzieli się z nami swoimi przemyśleniami na temat życia i śmierci, nauk buddyzmu, a także wspomina związki z najbliższymi jej ludźmi i zwierzętami. Zaskakujący i nowatorski, niezwykły hołd dla męża Lou Reeda i ukochanej terierki Lolabelle, premierowo pokazywany w konkursie festiwalu filmowego w Wenecji 2015.

Na spektakl z czworonożnymi przyjaciółmi we wrześniu zapraszało już kino Muza. Teraz, można zabrać psiaki do Nowego Kina Pałacowego. Seans odbędzie się w sobotę, 8 września o godzinie 13.00. Bilety 14/17 zł.

Nie jesteście przekonani? Obejrzycie reportaż z Londynu: